Menu

«Перше завдання – підвищити рівень експорту», – Андрій Гордєєв.

Сьогодні, 30 травня, відбулося регіональне засідання Ради з просування експорту при МЕРТ Південного регіону.

Засідання пройшло під головування заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталія Микольської. У засіданні взяли участь голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, представники бізнес-середовища Херсонської області.

«Ми зацікавлені в тому, щоб наші експортери займали чільне місце у структурі імпорту-експорту країни. Всі розуміють, що експортна виручка дуже важлива та носить характер національної безпеки держави. Тому завдання перше – підвищити рівень експорту», – наголосив на початку засідання Андрій Гордєєв.

IMG_1164

Заступник Міністра Мінекономрозвитку Наталія Микольська представила присутнім на засіданні підприємцям презентацію, в якій містилася інформація про діяльність Міністерства, зокрема про програми та заходи, які направлені на збільшення експорту українських товарів на світові ринки.

Наталія Микольська звернула увагу на експортні можливості українських товаровиробників та розповіла про заходи з промоції експорту МЕРТ у 2016 році та окреслила цілі на 2016 рік.

«Наша мета у 2016 році побудувати базу для ефективної системи експорту. Створити торгові представництва України за кордоном. Створити офіс з просування експорту. На сьогодні ми проводимо численні виставки, форуми, створено торгову місію для популяризації українських товарів», – розповіла Наталія Микольська.

Крім того, присутні на нараді підприємці мали можливість у режимі відео-зв’язку задати свої питання Міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву. Також у режимі відео-конференції присутні мали можливість поспілкуватися з керівниками структурних підрозділів Мінекономрозвиту, мова йшла про захист від недобросовісного імпорту, заходи з просування експорту та донорські програми підтримки експорту.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови