Menu

Херсонці можуть звернутись до голови облдержадміністрації через інтернет

Відтепер кожен мешканець чи гість області зможе звернутися до голови Херсонської обласної державної адміністрації завдяки порталу iGov – системі електронних державних послуг, яка впроваджується на Херсонщині.

Портал iGov (https://igov.org.ua) розроблений IT-волонтерами за сприяння центральних і місцевих органів влади. Він покликаний наблизити адміністративні послуги до громадян та спростити бюрократичні процедури. 

Для того, щоб звернутись до голови облдержадміністрації потрібно на головній сторінці порталу в розділі «Взаємодія з державними органами» обрати функцію: «Звернення до голови ОДА», після чого вказати область – Херсонську.

Для подальшого входження у систему заявнику необхідно авторизуватися за допомогою під’єднаного до неї Інтернет-банку (BankID) або електронно-цифрового підпису (наприклад, ЕЦП з органів юстиції або фіскальних служб). Після авторизації залишається заповнити спеціальну форму, вказавши наприкінці бажаний формат відповіді (електронною або звичайною поштою). Звернення буде невідкладно прийнято до уваги спеціалістів, а про хід його розгляду заявнику надходитимуть СМС-повідомлення.

На даний час за сприяння облдержадміністрації у Херсонській області через портал iGov впроваджено 63 онлайн-послуги, у тому числі щодо оформлення субсидії на ЖКП, реєстрації фізичної або юридичної особи, отримання довідки про несудимість. Ще більше 200-та електронних послуг стануть доступними найближчим часом.

Крім того, поставити свої питання та звернутися з особистими проханнями до голови Херсонської обласної державної адміністрації можна, завітавши до онлайн-приймальні на персональному сайті Андрія Гордєєва http://gordeev.org.ua.

Слід зазначити, що Херсонщина є однією із семи областей, для яких сьогодні доступна дана електронна послуга.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови