Menu

Голова ОДА привітав херсонців з Днем Соборності на Антонівському мосту

22 січня з нагоди Дня Соборності Херсонщина долучилася до Всеукраїнської акції «Ланцюг єдності», яка відбулася на Антонівському мосту.

Активісти з Херсона, Олешків, Антонівки та інших населених пунктів області з національною символікою та плакатами, тримаючись за руки, об’єднали «живим ланцюгом» лівий та правий береги Дніпра. 

Близько 500 учасників акції взялися за руки і таким чином створили символ єдності українського народу. Однією нерозривною, розфарбованою в жовто-блакитні кольори лінією, співаючи разом гімн України, учасники акції продемонстрували могутню силу українських сердець та довели, що кожний із них гідний звання справжнього патріота нашої держави.

Участь в акції взяли також представники обласної та міської влади. Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав зі святом всіх присутніх:

- День Соборності України – свято, яке втілює єдність нашого народу. Україна – це наш дім, сильна та незалежна, вона спонукає вірити у її подальшу майбутню велич та розквіт, – наголосив він та побажав всім миру, єдності, добробуту та стабільності.

Довідка:

22 січня 1919 року був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в Єдину Соборну Українську державу. Офіційним державним святом День Соборності України був проголошений  у 1990 році. Для українців це свято символізує єдність українських земель, єднання та підвищення духовної сили народу. Приблизно тоді, у 1990-му, традиція створення «живих ланцюгів», які символізують єдність України. У 2017-му Україна відзначила 98-у річницю Акта злуки.

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови