Menu

Андрій Гордєєв: Українці та кримські татари об’єднані ідеєю розвитку Херсонщини та повернення Криму

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв сьогодні підвів підсумки виконання державної програми з розселення та облаштування депортованих кримських татар.

Відповідний круглий стіл на тему «Взаємодія органів влади з регіональним Меджлісом кримських татар» пройшов сьогодні у Генічеському районі Херсонської області за участю Андрія Гордєєва, народного депутата України Рефата Чубарова, представників Херсонської ОДА, Генічеської РДА та Меджлису кримськотатарського народу.

Було підведено підсумки виконання державної програми з поселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були примусово виселені з території України радянською владою. Зокрема, було  отримано 4,6 млн грн на покращення інфраструктури й умов проживання як кримських татар, так і всіх мешканців Генічеського району.

- За ці кошти будуть профінансовані об'єкти соціально-культурної сфери Генічеського району: будинки культури, дитячі садочки та школи Генічеська, Новоолексієвки, Щасливцевого, Чонгару та інших, - зазначив Андрій Гордєєв. - Дякую народним депутатам, і особливо Рефат-ага, за підтримку цієї державної програми та активну участь в розвитку Херсонщині.

Голова ОДА разом із народним депутатом Рефатом Чубаровим урочисто вручили головам сільських та селищних рад грошові сертифікати для покращення матеріальної бази шкіл, дитячих садків, медичних закладів Генічеського району.

Також голова Херсонської обласної адміністрації узяв участь в презентації придбаного обладнання у КЗ «Центральна районна лікарня» на суму 1,9 млн. за державною програмою.

 - Українці та кримські татари сьогодні об’єднані ідеєю розвитку України та майбутньої деокупації Криму, - зазначив голова ОДА Андрій Гордєєв.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови