Menu

Напрямки, в яких буде рухатися область, мають бути донесені до кожного херсонця - Гордєєв

Андрій Гордєєв провів 16 лютого брифінг для журналістів місцевих ЗМІ та власкорів всеукраїнських видань.

Брифінг проводився за результатами презентації планів розвитку області, які були озвучені під час засідання колегії ОДА. Очільник області підкреслив, що облдержадміністрацією проведена масштабна робота, кожний профільний заступник голови відповідав за визначення стратегічних напрямків розвитку області.

Голова облдержадміністрації зауважив, що найголовнішим в соціальній сфері є формування людського капіталу. Адже потреба в нових фахівцях спостерігається у всіх галузях: «Тільки в закладах освіти області у 2017 році необхідно близько 1500 працівників. Саме тому ми зараз готуємо проект «Людський капітал», де сформуємо за рахунок яких джерел область буде забезпечена робітничими кадрами».

Також він резюмував стосовно напрямків розвитку медичної галузі, якими є формування госпітальних округів та створення їх структури, центрів екстреної медичної допомоги в районах за забезпечення їх машинами швидкої допомоги.

Журналістів цікавило також питання стосовно обороноздатність Херсонщини. Андрій Гордєєв підкреслив, що це один з важливих напрямків розвитку області: «Херсонщина є передовою областю з організації формування загонів територіальної оборони, які були розгорнені по всій області. Така робота була високо оцінена Генштабом та Міністерством оборони України. Тому зараз за нашою практикою це впроваджується по всій території держави. Ми змогли організувати цей процес не за бюджетні кошти та будемо продовжувати його й у наступному році».

«Головна мета проведення колегії в такому форматі, щоб напрямки, в яких буде рухатися область, були донесені до кожного пересічного херсонця, а також голів рад всіх рівнів, керівників райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, які зможуть внести свої пропозицій до планів розвитку області та брати участь у їх реалізації», - резюмував Андрій Гордєєв.

Читайте також: Андрій Гордєєв розповів про створення опорних і базових шкіл

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови