Menu

Андрій Гордєєв: «Пропаганда сильна зброя, але правда сильніша»

1 вересня у ході свого перебування на Херсонщині Голова Сейму Литовської Республіки Вікторас Пранцкіетіс разом з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим, представниками меджлісу та керівництвом Генічеського району відвідали Контрольний пункт в'їзду-виїзду Чонгар у Генічеському районі.

Очільник області Андрій Гордєєв наголосив: «Ми бачимо, що Європа і європейці підтримують нас, підтримують санкції проти Росії. У свою чергу ми йдемо в сторону демократії, де є людські цінності».

«Ми вірили у вільну Литву, я думаю, що зараз потрібно вірити у вільну Україну. Ми демонструємо солідарність з народами, адже наша історія була дуже схожа з вашою. Нас теж витісняли з країни багато разів, проте сьогодні наша держава вільна», - зазначив пан Вікторас Пранцкіетіс.

Поважні гості разом підійшли до кордону з тимчасово окупованим Кримським півостровом і розгорнули там прапор Литовської Республіки, аби ворог знав, що права України відстоюються на рівні європейської спільноти.

До того ж 1 вересня наша держава святкувала набуття чинності Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною, тому такий жест в сторону окупантів є цілком виправданим.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови