Андрій Гордєєв: «Пропаганда сильна зброя, але правда сильніша»
![](/khoda.gov.ua/image/catalog/Victoriya/0-02-04-eedff5520b7ce29c7ed30eb7bcc5a9a400dbfd8aa5eb9128f525ae71c2ef0c64_full.jpg)
1 вересня у ході свого перебування на Херсонщині Голова Сейму Литовської Республіки Вікторас Пранцкіетіс разом з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим, представниками меджлісу та керівництвом Генічеського району відвідали Контрольний пункт в'їзду-виїзду Чонгар у Генічеському районі.
Очільник області Андрій Гордєєв наголосив: «Ми бачимо, що Європа і європейці підтримують нас, підтримують санкції проти Росії. У свою чергу ми йдемо в сторону демократії, де є людські цінності».
«Ми вірили у вільну Литву, я думаю, що зараз потрібно вірити у вільну Україну. Ми демонструємо солідарність з народами, адже наша історія була дуже схожа з вашою. Нас теж витісняли з країни багато разів, проте сьогодні наша держава вільна», - зазначив пан Вікторас Пранцкіетіс.
Поважні гості разом підійшли до кордону з тимчасово окупованим Кримським півостровом і розгорнули там прапор Литовської Республіки, аби ворог знав, що права України відстоюються на рівні європейської спільноти.
До того ж 1 вересня наша держава святкувала набуття чинності Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною, тому такий жест в сторону окупантів є цілком виправданим.