Menu

Андрій Гордєєв вручив нагороди та подяки на засіданні колегії обласної державної адміністрації

3 жовтня в міському комунальному підприємстві «Херсонтеплоенерго» відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації.

За традицією, засідання розпочалося урочисто. Очільник області Андрій Гордєєв вручав подяки та нагороди.

Отже, за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Царікову  Василю Михайловичу — тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна".

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку транспортної інфраструктури Херсонської області, відданість справі та високий професіоналізм був нагороджений  почесною грамотою Кабінету Міністрів України Усік Григорій Миколайович – радник патронатної служби Херсонської обласної державної адміністрації.

За вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку області, розбудови та зміцнення споживчої кооперації, сумлінну працю та високий професіоналізм нагородили почесною грамотою Кабінету Міністрів України Устинова Олександра Єгоровича – директора підприємства «Дніпровський ринок» Херсонської обласної спілки споживчих товариств.

За вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики, сумлінну працю та високий професіоналізм була  оголошена подяка Прем’єр-міністра України Богуславець Світлані Валентинівні – начальнику відділу режимно-секретної роботи апарату Херсонської обласної державної адміністрації.

За особистий внесок у справу зміцнення обороноздатності України та за результатами роботи по організації загонів територіальної оборони Херсонської області відзначили почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України» Тодорова Олега Георгійовича – радника голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та Службою безпеки України на громадських засадах.

За сумлінну плідну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня юриста була нагороджена почесною грамотою голови обласної державної адміністрації Бєлашева Маргарита Володимирівна – головний спеціаліст відділу претензійно-позовної роботи та взаємодії з правоохоронними органами юридичного управління апарату обласної державної адміністрації. А також Хутковський Костянтин Валентинович – начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

За вагомий внесок у здійснення державної політики в галузі туризму та курортів в області, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня туризму були нагороджені почесною грамотою голови обласної державної адміністрації:

Єремицька

Тетяна Миколаївна

 

-

штатний екскурсовод сектору екологічної пропаганди біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна НААН України, Чаплинський район

 

Керекелиця

Анатолій Іванович

-

директор курортного закладу пансіонат «Енергія», відокремленого підрозділу Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, м. Скадовськ

 

Мороз

Марія Олександрівна

-

директор туристичного інформаційного Центру туризму та пригод «ХерсОН»,              м. Херсон

 

Також були оголошені подяки голови обласної державної адміністрації:

 

Гончаренко

Ользі Вадимівні

-

головному спеціалісту сектору розвитку туризму управління культури Херсонської міської ради

 

Ємельянову

Геннадію Ананійовичу

 

-

директору ТОВ «Тес Ко», Бериславський район

 

Мінському

Григорію Миколайовичу

-

члену правління ММГО «Мотоклуб», члену міської ради з питань молодіжної політики, наказному осавулу Каховської паланки УДЮТ «Січ», м. Каховка

 

Тарасовій

Марині Борисівні

-

члену Спілки краєзнавців України при Інституті історії України НАН України

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови