Menu

Ліки першої необхідності отримали вертолітники на Херсонщині

Ще одна партія медикаментів за сприяння народного депутата Андрія Гордєєва потрапила до військових, які несуть службу на території Херсонської області.

Цього разу найнеобхідніші медичні препарати отримали вертолітники  11-ої окремої бригади армійської авіації, розташованої  в селі Чорнобаївка Херсонської області. Ліки військовим передав депутат обласної ради від БПП «Солідарність» Дмитро Бутрій, повідомляє на своїй сторінці у Facebook Тарас Бузак.

 

Сегодня депутат областного совета #БПП Дмитро Бутрій передал в вертолетную бригаду расположенную в Чернобаевке медикамен...

Опубликовано Тарасом Бузаком 29 февраля 2016 г.

Раніше народний депутат України Андрій Гордєєв разом із колегами відвіз партію медикаментів військовим 95-ої аеромобільної та 82-ої бригад, прикордонникам до відділу прикордонної служби «Чонгар»,  а також бійцям 80-ої бригади, які зараз розквартировані в Генічеському районі.

Читайте: Андрій Гордєєв передав ліки військовим на кордоні з Кримом

Медикаменти, надані захисникам України, є гуманітарною допомогою Індійської асоціації фармацевтів. Така допомога стала можливою завдяки тривалій роботі у цьому напрямку Андрія Гордєєва як співголови депутатської групи «Індія-Україна».

За домовленістю з індійськими фармацевтами, медикаментів для українських військових надано на загальну суму півтора мільйона гривень. Це протизастудні, жарознижувальні, антибактеріальні та знеболювальні препарати.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови