Ліки першої необхідності отримали вертолітники на Херсонщині
![](/images/photo/12705618.jpg)
Ще одна партія медикаментів за сприяння народного депутата Андрія Гордєєва потрапила до військових, які несуть службу на території Херсонської області.
Цього разу найнеобхідніші медичні препарати отримали вертолітники 11-ої окремої бригади армійської авіації, розташованої в селі Чорнобаївка Херсонської області. Ліки військовим передав депутат обласної ради від БПП «Солідарність» Дмитро Бутрій, повідомляє на своїй сторінці у Facebook Тарас Бузак.
Сегодня депутат областного совета #БПП Дмитро Бутрій передал в вертолетную бригаду расположенную в Чернобаевке медикамен...
Опубликовано Тарасом Бузаком 29 февраля 2016 г.
Раніше народний депутат України Андрій Гордєєв разом із колегами відвіз партію медикаментів військовим 95-ої аеромобільної та 82-ої бригад, прикордонникам до відділу прикордонної служби «Чонгар», а також бійцям 80-ої бригади, які зараз розквартировані в Генічеському районі.
Читайте: Андрій Гордєєв передав ліки військовим на кордоні з Кримом
Медикаменти, надані захисникам України, є гуманітарною допомогою Індійської асоціації фармацевтів. Така допомога стала можливою завдяки тривалій роботі у цьому напрямку Андрія Гордєєва як співголови депутатської групи «Індія-Україна».
За домовленістю з індійськими фармацевтами, медикаментів для українських військових надано на загальну суму півтора мільйона гривень. Це протизастудні, жарознижувальні, антибактеріальні та знеболювальні препарати.