Menu

Болгарія готова допомогти Херсонщині провести Євробачення

Болгарія готова надати Херсонщині допомогу в підготовці та організації проведення міжнародного конкурсу Євробачення 2017 у Херсоні.

Про це сьогодні повідомив посол Болгарії Красимир Минчев під час зустрічі із головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим. Але співпраця Болгарії із Херсонською ОДА не обмежиться лише сферою культурних заходів. Посол Болгарії та херсонський губернатор також обговорили можливість співпраці в розвитку альтернативної енергетики та туризму.

–  Ми готові створити на Херсонщині зелений коридор для інвестиційних проектів – для цього ми готові усунути будь-які бюрократичні перепони, –заявив голова Херсонської ОДА під час зустрічі. 

В свою чергу Посол Болгарії Красимир Минчев запевнив Андрія Гордєєва в готовності значно активізувати співпрацю між нашими країнами:

– Болгарія має зацікавленість в розвитку туристичної та виноробної галузі у Херсонській області.

Також під час зустрічі офіційні особи обговорили можливість навчання української молоді у вузах Болгарії, створення у Херсоні сучасного IT-інкубатора та залучення болгарських турфірм для розвитку туристичних послуг на Херсонщині.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови