Діти бійців АТО з Херсонщини будуть відпочивати на Західній Україні
![](/images/photo/13240016_996500073779773_8959726353065495292_n.jpg)
Під час засідання колегії обласної державної адміністрації 24 травня голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв наголосив на важливості забезпечення дітей учасників АТО відпочинком.
«Ми уклали угоду про співпрацю в галузі туризму із Закарпатською ОДА. Також необхідно налагодити співпрацю із іншими західними областями для того, щоб діти з Херсонщини могли оздоровитися на Закарпатті, а діти із західних областей відпочили на узбережжі Чорного та Азовського моря», – наголосив Андрій Гордєєв.
Як зазначив голова облдержадміністрації, дуже важливо, щоб діти під час відпочинку мали змогу ознайомитися з історико-культурним спадком регіону та України в цілому.
Також очільник області наголосив на важливості залучення представників бізнесу до допомоги у забезпечені відпочинку для дітей Героїв України.
Крім того, Андрій Гордєєв наголосив на важливості налагодження співпраці з іншими областями України щодо розміщення на їх території рекламної продукції про туристичні можливості Херсонщини.