Menu

На Херсонщині будуть реалізовувати інвестиційні проекти у співпраці з іракськими підприємцями

Сьогодні, відбулась зустріч голови облдержадміністрації з представниками Торгово-промислової палати м. Барса (Іракська Республіка) та підприємцями Іраку.

Делегація з Іраку прибула на запрошення Херсонської торгово-промислової палати для обговорення питання щодо перспектив налагодження економічного й інвестиційного співробітництва, а також щодо участі у Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти».

«Дякуємо за запрошення, ми раді знаходитись на Херсонщині,бо дасть нам змогу ознайомитись з її потенціалом та визначитись з напрямками співпраці на майбутнє», – зазначив Маккі Хасса Хамаді Аль-Судані голова Торгово-промислової палати Басри. Також він пообіцяв по приїзду у своє місто організувати збори аби розповісти зацікавленим підприємцям та представникам влади про форум,який відбудеться на Херсонщині: «Вважаю буде доцільним, якщо представники Міністерства АПК і економіки Іраку  також завітають на форум, будемо цьому сприяти».

IMG_6365

В свою чергу голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв висловив бажання сприяти у демонстрації потенціалу Херсонщини,тому одразу після зустрічі делегація відвідає цікаві інвестиційні майданчики.

IMG_6350

«Питання створення інвестиційного клімату це завдання,яке перед нашою командою поставив Президент, тому ми відкриті та готові до співпраці у проектах, які ви запропонуєте », – запевнив очільник області та наголосив, що чекають усіх зацікавлених на форумі, на якому планується участь Прем’єр-міністра України В.Гройсмана.

DSC_0030

Підприємців зацікавила співпраця у торгівельній сфері аби мати змогу напряму експортувати та імпортувати товари між нашим та їх регіонами та співробітництво у галузі нафтопереробки на базі Херсонського нафтоперероблювального заводу.

Представники делегації з Іраку отримали на флеш-картах презентаційний матеріал про інвестиційний потенціал Херсонщини та подарунки на згадку. Зі своєї сторони голова Торгово-промислової палати міста Барси також вручив подарунки голові ОДА.

DSC_0015

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови