Menu

Кримський футбол відроджується завдяки Херсонщині - Гордєєв

Урочисте відкриття Кубку федерації футболу Автономної Республіки Крим відбулося 1 березня на новому футбольному полі зі штучним покриттям у Херсоні.

В заході взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації, голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко та президент професійної футбольної ліги Сергій Макаров.

«Кримський футбол відродиться через Херсонщину. Маємо створювати ті умови, піднімати, розвивати спорт до того рівня щоб різними дипломатичними і політичними шляхами ця окупована територія найближчим часом повернулася в лоно України. В результаті заслуховування звіту Федерації футболу Херсонської області і Федерації футболу АР Крим UEFA прийняло рішення про інфраструктурну допомогу на розвиток футболу саме для цих двох федерацій, для наших двох федерацій у розмірі 1 млн. євро», – зауважив під час відкриття турніру очільник Херсонщини.

Читайте: Херсонській та Кримській футбольним організаціям УЄФА виділить 1 млн євро

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко передав Херсонській і Кримській федерації футболу подарунки: два нові автомобілі та 1000 м’ячів.

 

«Ми привезли сертифікат для Кримської Федерації футболу за дорученням президента Андрія Павелка 1000 м’ячів, які будуть спрямовані в першу чергу для реалізації цією програми, ми привезли нові автомобілі як для Кримської Федерації футболу, так і для Херсонської Федерації футболу», – зазначив Вадим Костюченко.

Андрій Гордєєв також звернув увагу, що діти мають грати у футбол на найкращих полях, аби відточувати свою майстерність та поповнювати професійні команди країни.

 

Першими на футбольне поле вийшли відроджена сімферопольська «Таврія» і новокаховська «Енергія». З рахунком 4:2 перемогла "Таврія".

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови