Menu

Начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко 14 липня перебував з робочим візитом на Херсонщині

Головною метою  Головнокомандувача було визначити перспективні місця для розміщення військових частин та бригад задля забезпечення їх оперативного реагування, а також чи наявні фонди, які дозволять зменшити витрати для обладнання пунктів дислокації. Було запропоновано дві локації – в Олешківському районі та у Херсоні.

«Збройні сили України створені, набирають спроможності, але є проблемні питання, які стосуються інфраструктури, і їх потрібно вирішувати. Є такі військові частини, які уже третій рік не мають постійного місця дислокації. Тому ми приїхали, щоб подивитися перспективні місця для розміщення наших військових частин» - прокоментував начальник Генштабу Віктор Муженко.

Голова Хесонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив: «Проаналізувавши стан обороноздатності  Херсонської області як прикордонної, Рада оборони Херсонської області та керівництво  облдержадміністрації  напрацювало ряд рішень і звернулось до Генштабу щодо розміщення у нас військових частин, зокрема бригади, над якою ми взяли шефство. І сьогодні НГШа пересвідчилося в правильності наших рішень».

У питаннях оборони немає ніякої політики, тому чітко усвідомлюючи це, очільник області Андрій Гордєєв та його команда всіляко допомагає Збройним силам України і сприяє їх стратегічно вигідному розміщенню на нашій території: «Ми вже третій рік доводимо усім навкруги, що на Херсонщині спокійно й безпечно, і саме такі візити, безсумнівно, підтверджують це!»

Розміщення військових частин на території області посилить не лише її обороноздатність, а й дозволить збільшити відрахування податків до бюджетів міста й області, тому така співпраця влади і ЗСУ є взаємовигідною.

Начальник Генштабу Віктор Муженко, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв та голова Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб дивляться карту, щоб вирішити, де вигідно мати пункти постійної дислокації оператвного реагування при відповідних загрозах.

Подальша реалізація проекту щодо розміщення військової частини у Херсоні у багатьох питаннях залежатиме від роботи депутата обласної ради Миколи Ставицького та керівника комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради Романа Педченка.

Pобочий візит Віктора Муженка завершився спільним фото з нашими бійцями.

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови