Menu

Гордєєв закликав депутатів об'єднатися навколо важливих справ, а не ділити бюджет між собою

Народний депутат (БПП "Солідарність") Андрій Гордєєв назвав проект рішення про депутатський фонд «грубим обналом» і закликав депутатів Херсонської міськради об'єднатися навколо важливих для міста справ, а не ділити бюджет між собою.

Про це Андрій Гордєєв написав в facebook:

Шановні колеги з депутатського корпусу Херсонської міської ради!

Впевнений, ініціюючи рішення Херсонської міської ради про так звані "депутатські фонди" у розмірі по 500 тис грн на округ (а це 27 млн грн) Ви керуєтеся виключно інтересами херсонців!

Але мені, як і іншим моїм колегам по парламенту від Херсонщини, важко доводити Президенту, урядовцям, іншим колегам по парламенту про необхідність підтримки з державного рівня таких необхідних Херсону проектів, як:

  • мостовий перехід Таврійський - ХБК,
  • водопостачання села Комишани,
  • реконструкція Антонівського водогону,
  • реконструкція спорткомплексів і спорудження спортивних майданчиків,
  • фінансування профтехосвіти, компенсація витрат перевізникам за пільги тощо.

Мені особисто важко усвідомити про таку "необхідність" у депутатському фонді, коли в обласному центрі не вирішено ряд важливих проблем:

  • не має оновленого осучасненого Генерального плану,
  • не розроблена і не затвердження Теплова Схема міста,
  • не вирішена доля Херсонської ТЕЦ (а це мільйони на реконструкцію),
  • туристична інфраструктура (про яку всі так модно розказують) навіть не проектується, не кажучи вже про її впровадження!

Сьогодні в місті будівельна галузь в стагнації, рада навіть не може прийняти необхідні для будівельників рішення про відвід землі під трансформаторні підстанції та свердловини, але всі фракції занепокоєні, як прописати процедуру імпічменту меру!

Розділяючи занепокоєння херсонців у відсутності вектору розвитку міста як обласного центру на півдні України, закликаю представників всіх фракцій в Херсонській міській раді об'єднатися навколо дійсно практичних, конструктивних рішень які так необхідні Херсону!

P.S. Готовий прийняти участь у відповідній профільній нараді!!

 

Шановні колеги з депутатського корпусу Херсонської міської ради!Впевнений, ініціюючи рішення Херсонської міської ради п...

Опубликовано Андрій Гордєєв 23 марта 2016 г.

Як раніше повідомлялося, 23 лютого на засіданні бюджетної комісії Херсонської міськради депутати озвучили проект створення депутатського фонду. Проект передбачає виділення з міського бюджету 27 мільйонів гривень, тобто, по 500 тисяч на депутата у 2016 році.

Створення фонду розкритикували представники херсонської громадськості та журналісти. 

Депутатів звинуватили в тому, що кошти фонду стануть своєрідним "общаком", який міські обранці будуть використовувати, щоб за бюджетні кошти піаритися перед виборцями. Також проект має високі корупційні ризики.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови