Menu

Завдяки народному депутату Андрію Гордєєву стадіон «Корабел» отримав нове життя

У Херсоні розпочав роботу реконструйований стадіон у мікрорайоні «Корабел». Тут пройшли перші відбіркові матчі відкритого кубка з міні-футболу.

Офіційне відкриття стадіону «Корабел», а також фінал кубка з міні-футболу заплановані на 19 і 20 березня.

Арена стадіону зможе приймати не лише футбольні матчі, але й змагання з волейболу та тенісу. А взимку тут планують заливати ковзанку для ігор у хокей і катання на ковзанах.

Нове життя стадіон «Корабел» отримав завдяки сприянню народного депутата України Андрія Гордєєва, який домігся фінансування робіт по реконструкції стадіону і взяв їх на особистий контроль.

– Я хочу подякувати ініціатору цього проекту, людини без якого нічого цього не було було – Андрію Анатолійовичу Гордєєву, – каже директор КП «Розвиток спорту» Олексій Мальонкін. – Спасибі йому від мене особисто і від жителів мікрорайону за те, що через 20 років стадіон отримав друге життя!

Роботи по реконструкції стадіону «Корабел» тривали близько трьох місяців. Для його відновлення були використані найсучасніші технології з нанесенням довговічного каучукового покриття.

Нове покриття вже пройшло випробування на міцність: 11 і 12 березня тут відбулися відразу 16 футбольних матчів відбіркового туру VIII відкритого кубку Aлeкcaндp Шaнц.

Надалі народний депутат України Андрій Гордєєв планує відкриття нових стадіонів у кожному мікрорайоні Херсона.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови