Menu

Наукові досягнення херсонців мають впроваджуватися в економіку, – Андрій Гордєєв

У Херсонському політехнічному коледжі 5 квітня відбулася науково-технічна виставка, на якій представили досягнення науково-викладацького складу та студентства.

Участь у роботі виставки узяли народні депутати України Андрій Гордєєв та Олександр Співаковський, а також голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов.

–  Я особисто вражений тим, що студенти та викладачі, попри труднощі, ідуть в ногу із сучасним світом,  застосовують сучасні технології, розроблять передове програмне забезпечення, - прокоментував Андрій Гордєєв. – Наша спільна з колегами по Парламенту допомога закладу має бути в тому, щоб сприяти впровадити цих наукових досягнень у практичне життя.

На виставці були представлені розробки сонячних електрогенераторів, які сьогодні необхідні для Херсонщини, технології 3-d принтерів, використання яких потребує сучасна промисловість та інше.

На думку Андрія Гордєєва мерія міста, обласна влада та народні депутати України, повинні сформувати механізм, який допоможе залучати інвестиції та впроваджувати ці інновації на Херсонщині.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови