Menu

Святкування Дня Європи на Херсонщині почалося з танцювального марафону

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Вже тринадцять років поспіль в Україні і, зокрема на Херсонщині відповідно до Указу Президента України у 3-тю суботу травня відзначається День Європи.

Так, з нагоди святкування Дня Європи в області та за ініціативи і підтримки облдержадміністрації на площі Свободи відбувся танцювальний марафон, участь в якому взяло понад 400 дітей.

IMG_9229

Привітати всіх херсонців та гостей міста зі святом прийшла перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

«Ми святкуємо День Європи. І сьогодні у нас неймовірно гарний захід, під час якого діти виконують танці народів Європи», – відзначила вона та наголосила, що тільки ми самі зможемо визначати для себе європейські цінності.

IMG_9148

Також привітала найкращі колективи Херсонщини зі святом начальник управління культури Світлана Думинська: «Молода Херсонщина я вітаю вас зі святом. Нам дуже приємно знову сьогодні подивиться на ваше чудове мистецтво. Саме творчість підтримає нас у житті».

IMG_9214

Сьогодні на святі танцювала абсолютно вся площа та взагалі Херсон, переповнений музикою, танцями, мистецтвом, спортом і просто розвагами.

IMG_9178

По закінченню заходу члени журі танцювального марафону вручили кожному учаснику дипломи за номінаціями та подарунки.

IMG_9156

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови