Menu

«Ми дбаємо про захист дітей», - Андрій Гордєєв

Сьогодні, 1 червня, на стадіоні комунального підприємства «Розвиток спорту» відбулась святкова програма «Дитинство – час, що повен див» до Дня захисту дітей.

Серед почесних гостей свята були голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв та голова обласної ради Андрій Путілов.

«Сьогодні день захисту дітей і ми проводимо цей захід для того, щоб не словами, а діями показати, що ми дійсно дбаємо про захист дітей», – звернувся до присутніх на заході Андрій Гордєєв.

Він також звернувся до дітей, акцентуючи увагу на тому, що сьогоднішній захід проводиться саме на цьому стадіони, що його вдалось не тільки вберегти від знищення, а й розпочати відбудову. «Ми сьогодні разом з вами будемо вітати наших футболістів, які отримали друге місце у першості по Україні. Ми сьогодні з вами тут, тому що хочемо, щоб ви приходили сюди і займалися спортом», – зазначив очільник області та наголосив, що стадіон є не комерційним, а спортивним об’єктом. Він також висловив подяку людям, які доклали зусиль для відновлення стадіону.

Після промови Андрій Гордєєв вручив Подяку голови обласної державної адміністрації футбольній команді Бериславської загальноосвітньої школи № 3 за ІІ місце у фіналі всеукраїнських змагань з футболу «Кубок Нації Данон» 2015/2016 років серед юних футболістів 2004 р.н. Також вручили Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації за особистий вагомий внесок у розвиток дитячо-юнацького футболу в Херсонській області  Коновалову Володимиру Івановичу – голові Бериславської районної ради; Сорочинському Юрію Павловичу – директору Бериславської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ім. В.К. Сергеєва; Біжку Володимиру Олександровичу – тренеру команди Бериславської загальноосвітньої школи № 3.

IMG_1864

Надалі, після офіційної частини, на стадіоні тривала розважальна та конкурсна програма.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови