Menu

«Ми маємо створити сприятливий інвестиційний клімат. І ми його створимо» – Андрій Гордєєв

 Голова херсонської облдержадміністрації  відвідав Бериславський машинобудівний завод з метою визначення промислового потенціалу області. 

Під час візиту голова облдержадміністрації оглянув роботу цехів та ознайомився з робочим процесом на заводі, поспілкувався з його працівниками.Спільними зусиллями ми маємо довести, що в Херсонській області є позитивна інвестиційна динаміка.

“Спільними зусиллями ми маємо довести, що в Херсонській області є позитивна інвестиційна динаміка.Ми повинні показати закордонним інвесторам, що промисловість на Херсонщині розвивається.Ми як обласна адміністрація маємо створити сприятливий інвестиційний клімат. І ми його створимо”, – зазначив Андрій Гордєєв та додав, що облдержадміністрація має наміри підписати меморандум із заводом для подальшої плідної співпраці.

Підприємство спеціалізується на виробництві навісного устаткування для тепловозних і суднових дизелів, а також фільтрів масла й палива, охолоджувачів води, масла та повітря для комплектації дизелів.

image-0.02.01.51f72e2f19e27381aa2d66f5cd458429b5ac6906bb7ed48c5f7388d115130d6c-V

“Завод поставляє запчастини до тепловозів не тільки для Укрзалізниці, також у Білорусь та країни Прибалтики”, – розповів голова правління Бериславського машинобудівного заводу Віктор Дрижак. Він зазначив, що на сьогодні  підприємство співпрацює з Державним концерном “Укроборонпром”.

З початку 2016 року на підприємстві виготовлено продукції на загальну суму 43 млн грн, реалізовано  на 49 млн грн, що на 10% перевищує минулорічні показники.

До кінця року планується поступове збільшення обсягів виробленої продукції на 15%.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови