Menu

Керівники області привітали працівників Херсонської митниці

Сьогодні, 24 червня, в актовій залі Херсонської митниці ДФС відбулись урочисті збори з нагоди святкування Дня Конституції України.

 

Привітати працівників митниці завітали голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова обласної ради Андрій Путілов та начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим.

Окрім теплих привітань, працівники Херсонської митниці ДФС отримали Почесні грамоти голови обласної державної адміністрації.

Відзнаки отримали начальник управління організації митного контролю Херсонської митниці ДФС Олександр Бакулін та заступник начальника митниці – начальник управління боротьби з митними правопорушеннями Херсонської митниці ДФС Сергій Сличко.

Також начальнику відділу по роботі з персоналом Херсонської митниці ДФС Анастасії Годині та завідувачу юридичного сектора Херсонської митниці ДФС Єлизаветі Галкіній оголосили Подяки голови облдержадміністрації.

Андрій Гордєєв в своїй промові звернув увагу на те, що саме на Кам`янській Січі відбувалися події, пов`язані зі створенням Конституції України Пилипа Орлика, і це свідчить про прагнення українського народу до самобутності й про невичерпне бажання затвердити власну державність для всіх країн світу, адже суттєвим є той факт, що Конституція України Пилипа Орлика лягла в основу Конституції Сполучених Штатів Америки.

Голова обласної ради Андрій Путілов також привітав митників з Днем Конституції України й зауважив:

– Я знаю багато порядних представників даної професії. Але вважаю, що важливим фактором у вашій роботі є достойні заробітні плати, тож Верховна Рада України повинна опрацювати дане питання.

В свою чергу начальник Головного управління ДФС у Херсонській області Ігор Клим звернув увагу на те, що за часи незалежності України відбулося багато змін у Митному кодексі України. Проте, не дивлячись на це й сьогоднішнє положення Херсонщини, як прикордонної території України з тимчасово окупованим Кримом, наші митники залишаються справжніми патріотами своєї країни й продовжують якісно виконувати своїі професійні обов’язки.

Також працівників Херсонської митниці ДФС вітали з професійним святом, яке святкується 25 червня.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови