Menu

На дорогах Херсонської області розпочався другий етап ремонтних робіт

Середній поточний ремонт херсонських автошляхів проводиться із заміною асфальтового покриття. Перша ділянка, на якій розпочалися роботи – частина дороги між Камишанами та Білозеркою.

 

Асфальтове покриття на цій ділянці протяжністю 3,2 км буде повністю замінено на нове. Крім того дорогу між Камишанами та Білозеркою буде розширено до семи метрів.

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом із головою Херсонської облради Андрій Путілов та в.о. заступника голови ОДА  Олександром Адамчиком особисто перевірили хід робіт.

– Як я обіцяв ще в березні,  між Білозеркою та Камишанами буде нова дорога – безпечна, сучасна, з відбійниками, знаками, розміткою, з новим якісним покриттям. Асфальт пройде через лабораторні випробування, тільки потім його будуть стелити, – розповів журналістам голова облдержадміністрації.

Автодорожники пообіцяли завершити реконструкцію ділянки за сім днів. 

Також губернатор області звернувся до всіх мешканців області зі своєї сторінки у Фейсбуці: «Звертаюся до всіх представників громадськості та водіїв. Ми робимо ці дороги не для себе, і не для піару. Ми робимо дороги для вас. Прошу не походити повз цю справу, а слідкувати за якістю автодорожніх робіт на всіх ділянках. Готові, навіть, встановити намети для представників громадського контролю на всіх ділянках автодоріг, що ремонтуються.
Крім громадського контролю за ремонтом доріг на Херсонщині триває кампанія з габаритно-вагового контролю. Є певні сигнали, що відбуваються зловживання з цим контролем за важковаговим транспортом. Готовий вжити радикальних заходів у разі виявлення подібних випадків.»

Наразі вже виконано ямковий ремонт автошляхів держаного значення: трьох міжнародних, двох регіональних та 11-ти територіальних. Згідно розпорядженню Кабінету Міністрів у 2016 році на поточний середній ремонт доріг передбачено кошти у сумі 219,049 млн. гривень. У тому числі:

  • на дорогу Т-22-01 Білозерка – Херсон: 15,040 млн. грн
  • на автодорогу М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ: 147,55 млн. грн
  • на автодорогу Р-57 Цюрупинськ – Гола Пристань: 37,06 млн. грн
  • на автомобільну дорогу Р-47 Херсон – Нова Каховка-Генічеськ: 19,4 млн. грн

 Нагадаємо, що раніше голова Херсонської ОДА розповідав, що стільки коштів на дороги, як цього року, держава не виділяла за всю історію незалежності України.

Читайте: Андрій Гордєєв: ремонтники вийшли на дороги під моє чесне слово

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови