Menu

Херсонщина співпрацюватиме з Іраном

23 лютого,  голова ОДА Андрій  Гордєєв зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммадом Бехешті – Монфаредом.

До складу бізнес-делегації провінції Альборз Ісламсько Республіки Іран увійшли також представники сільськогосподарських підприємств та тваринницьких господарств, які спеціалізуються на вирощуванні птиці та кормових культур.

Під час зустрічі делегати обговорили можливості інвестування у  виробництво сільськогосподарської продукції на Херсонщині з метою налагодження її поставок до Ірану та країн ЄС, створення спільних підприємств у сфері виробництва продукції рослинництва, тваринництва та переробки сільгосппродукції.

Президент Палати торгівлі, промисловості, шахт та сільського господарства провінції Альборз пан Рахім Бана Молаї розповів, що метою зустрічі є обговорення  можливої співпраці у галузях екстериторіального землеробства та  тваринництва (вівчарства), а також експорт зернових і олійних культур.

«Така співпраця можлива у форматі оренди землі. Ми хотіли би чітко розуміти законодавчі норми співпраці та укласти договір оренди терміном 5-10 років», - зазначив президент Палати.

Він зауважив, що ознайомлений із сільськогосподарськими можливостями багатьох країн, але ж в Україні найбільший потенціал їх розвитку.

Також представники делегації зазначили, що крім співпраці у сфері традиційного для Херсонщини землеробства, їх цікавить можливість вирощування екзотичних для нашого регіону оливок.

Вони зауважили, що готові імпортувати в Україну будівельні матеріали власного виробництва, які відповідають стандартам якості. 

Очільник області Андрій Гордєєв подякував гостям за інтерес до інвестиційних можливостей області та пообіцяв максимальну співпрацю і сприяння з боку обласної влади з реалізації висловлених ними пропозицій. 

Після зустрічі були обговорені детальні умови співпраці під час ділового спілкування.

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови