Menu

На зміну «уряду камікадзе» мав прийти уряд економічного зростання, - Андрій Гордєєв

Сьогодні ми обрали новий склад Уряду на чолі Володимиром Гройсманом. Не збираюсь розливатись єлеєм до новообраного Кабміну, ейфорія від обрання має швидко вщухнути, попереду тяжка і кропітка праця.

Попередній уряду навчив українців жити по засобах. Але жити в стані перманентного затягування пасків неможливо. На зміну «уряду камікадзе» мав прийти уряд економічного зростання.

Україні потрібна потужна проукраїнська економічна політика

Новий Прем’єр-міністр визнає необхідність стратегічного планування. Угода про асоціацію та програма співпраці з МВФ, якими вже попередній очільник уряду підміняв стратегію економічного розвитку, насправді є лише її інструментами. Україні потрібна потужна проукраїнська економічна політика. При цьому ніхто не відміняє євроінтеграції та співпраці з міжнародними фінансовими організаціями. У нас має бути уряд, який відповідатиме західним стандартам управління, але при цьому, буде розуміти, що він є українським урядом і має щодня думати про те, як його кроки позначаться на добробуті простих українців.

Читайте: Безвізовий режим із ЄС отримаємо вже у 2016 році

Попередній досвід роботи В.Гройсмана в Уряді та на посту мера Вінниці свідчить про його бажання розвивати інфраструктуру країни. Вже цього року можна очікувати появи конкретних інфраструктурних проектів та каналів отримання коштів від міжнародних партнерів. Озвучено, що це будуть дороги, енергоефективність, місцева інфраструктура та ін. З великою долею ймовірності до таких проектів можна віднести проект з відновлення зрошення на півдні країни.

Читайте: Сергій Хлань і Андрій Гордєєв дали поштовх для мільярдної інвестиції

У нього великий практичний досвід: був мером Вінниці, має значні результати роботи, знає ЖКХ, систему освіти, медицини, соціальну сферу, дорожнє будівництво, механізми створення робочих місць. Він був віце-прем’єр-міністром і добре розуміє, як і для кого працює Кабмін. У нього є досвід роботи спікером Верховної Ради, де він має високий рівень довіри та авторитет серед депутатів. Тому ще місяць тому я говорив, що він є найбільш вдалою кандидатурою на посаду прем’єр-міністра.

Вихід з кризи не може бути стратегією економічного розвитку, ми маємо планувати зростання економіки. Насправді за нинішньої низької бази будь-які притомні і ефективні дії уряду дозволять збільшити ВПП принаймні на відсоток. Сподіваюсь, що новий уряд зробить успішно виконає цю задачу або принаймні закладе її підвалини.

Андрій Гордєєв, народний депутат України

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови