Menu

На ремонт доріг Херсонська область отримає 219 млн гривень, – Андрій Гордєєв

За ці кошти відремонтують шість ділянок доріг на Херсонщині.

Про це на зустрічі з начальником Служби автомобільних доріг Херсонської області Миколою Савченко повідомили народні депутати України Андрій Гордєєв, Сергій Хлань і Олександр Співаковський.

«За період незалежності України дорожники області, напевно, вперше отримали таку велику суму», - говорить народний депутат України Андрій Гордєєв.

Планується, що за ці кошти відремонтують шість ділянок доріг, а саме, найбільш привабливі для туристів і інвесторів. До них віднесли:

  • три ділянки дороги державного значення М-14 Одеса - Мелітополь – Новоазовськ,
  • дорогу Р-57 з ділянкою Цюрупинськ – Гола Пристань,
  • ділянку Р-47 Херсон – Нова Каховка –  Генічеськ,
  • а також частину дороги Т-22-01 Белозерка – Херсон .

На думку народного депутата Андрія Гордєєва, отримання даного фінансування – своєрідний іспит для Херсонщини на ефективність та можливість правильно і чесно розподілити виділений бюджет. Роботи плануються розпочати відразу після отримання першого траншу: орієнтовно, на початку червня.

 

План ремонту доріг на Херсонщині сьогодні представили у Службі автомобільних доріг Херсонськоі області разом із колегами Олександром Співаковським і Сергієм Хланем. Цього року нам, депутатам від Херсонщини, вдалося добитися виділення 219 млн грн на ремонт трас у Білозерському, Генічеському та Скадовському напрямках. За ці кошти буде відремонтовано близько 30 км автошляхів. Це для нас іспит н ефективніть, склавши який зможемо збільшити фінансування. Деталі будівництва розповім згодом, а поки що хочу зазначити, що Херсонщина вперше за багато років отримала фінансування на ремонт доріг - це безумовно успіх всього нашого депутатського корпусу.

Опубликовано Андрій Гордєєв 22 марта 2016 г.

Дорожня мережа Херсонської області – це понад 5 тисяч кілометрів доріг, з них капітального ремонту потребує 90%. Відповідно, загальна сума, яку потребує область, становить 15 млрд. гривень.

– Такої суми область, звичайно, немає, але бюджет в регіоні є, – зазначає Сергій Хлань. – Необхідно, тільки використовувати його за призначенням.

Ще в ВР необхідно внести законопроект, щодо обмеження руху великовантажних авто. А їх в Херсонській області також чимало.

Читайте також: Користуватися мостопереходом Таврійський-ХБК можна буде вже в кінці 2016 року, - Андрій Гордєєв

За словами, народних депутатів Андрія Гордєєва і Сергія Хланя модернізація українських доріг – справа досить витратна. Вийти з ситуації, можна шляхом спільного фінансування ремонту доріг: як з бюджету, так і з донорських фондів.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови