Menu

Андрій Гордєєв привітав колектив обласного госпіталю ветеранів війни з 70-річчям

70 років відданого служіння людям. У Херсоні урочисто відзначили почесний ювілей одного із головних медичних закладів області – госпіталь інвалідів та ветеранів війни.

З нагоди свята, яке відбулося залі Херсонського музичного училища, зібралися почесні гості, представники влади, лікарі, вдячні пацієнти та друзі госпіталю.

Багато щирих слів в адресу лікарів госпіталю лунало зі сцени. Не обійшлося без подарунків. Теплими словами привітав медичний персонал і народний депутат України Андрій Гордєєв. У подарунок заклад отримав новий телевізор.

– Хочу побажати колективу здоров’я, наснаги та завзяття, – говорить народний депутат Андрій Гордєєв. – Сьогодні, коли в нас іде війна на сході України це заклад забезпечує лікування та реабілітацію українських воїнів. Хочу побажати медикам кріпості душевної, щоб вони лікували наших бійців, як своїх дітей.

Читайте: Андрій Гордєєв передав ліки військовим на кордоні з Кримом

І хоча Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни – спеціалізований лікувально-профілактичний заклад саме для людей цих категорій, сьогодні це ще головний обласний медичний заклад із надання медико-психологічної допомоги та реабілітації учасників антитерористичної операції.

Чимало здобутків та новітніх методик за ці 70 років вдалося впровадити лікарям госпіталю, тож лише добрими словами гості заходу вітали весь лікарський колектив. Медиків привітали концертною програмою, а найкращі отримали подяки та грамоти.

Довідка. Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни заснований 28 лютого 1946 року на базі Львівського польового евакогоспіталю № 3626. У той час у госпіталі було лише 80 ліжок, з них 12 – туберкульозні, штат закладу складав всього 83 працівника. Наразі в госпіталі працюють 251 чоловік, з них: 27 лікарів (77,8% мають вищу та першу категорію), 92 середніх медпрацівника, 71 молодших медпрацівника та ін.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови