Menu

Народні депутати від Херсонщини увійшли в 20-ку найбільш результативних парламентаріїв

Громадянське об'єднання ОПОРА оприлюднило щомісячний рейтинг народних депутатів України за результатами їх роботи в округах і залі Парламенту.

В першу 20-ку найбільш результативних парламентаріїв потрапили і депутати від Херсонщини.  Так, Сергій Хлань виявився на 14-му місці в рейтингу, Андрій Гордєєв зайняв 19-е, Олександр Співаковський – 20-е.

Рейтинг представлений за результатам роботи за лютий 2016 року.

Читайте: Питання на контролі: будівництво доріг, водозабезпечення, очисні споруди

– Приємно здивований таким результатом, значить моя робота не проходить безслідно, – зазначив з цього приводу нардеп Сергій Хлань.

Крім того, Андрій Гордєєв потрапив в список найбільш активних депутатів по роботі в своєму регіоні.

– Я думаю, що ОПОРА, ще не про все знає, – прокоментував народний депутат Андрій Гордєєв результати моніторингу. – Тому що багато справ здійснюються адресно, багато справ заплановано – такого обсягу робіт, який реалізований в окрузі за останній час, не виконувалося в окрузі жодним народним депутатом.

Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою в їх округах.

Критерії оцінки досить жорсткі і щоб досягти успіху по всіх категоріях потрібно виконати серйозну роботу. Моніторинг включає аналіз таких видів діяльності депутатів:

  • законодавча активність (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, що стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів і пленарних засідань Верховної Ради України, виступи депутата т. д);
  • аналіз активності депутата в його виборчому окрузі / області (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата;
  • проведення депутатом особистих прийомів громадян та їх відповідність дням для роботи з виборцями згідно з графіком Верховної Ради України,
  • кількість візитів в округ і участь в роботі місцевих органів влади, звіти депутата про свою роботу.

Ознайомитися з щомісячними показниками 105 депутатів-мажоритарників за всіма критеріями моніторингу можна на сайті РАДА.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови