Menu

Губернатор Херсонщини привітав працівників водного господарства з професійним святом

03 червня 2016 року у Новотроїцькому центрі культури та дозвілля відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників водного господарства.

З професійним святом всіх зрошенців області вітали голова  обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв,  депутат Верховної Ради України   Сергій Хлань,  перший заступник голови районної Новотроїцької державної адміністрації  Олександр Кондратенко, голова Новотроїцької районної ради Юрій Коцегубов, начальник обласного управління водних ресурсів Ігор Андрієнко та депутат обласної ради Марина Чернишова. У своїх виступах вони подякували працівникам водного господарства за збереження водних ресурсів для майбутніх поколінь і налагодження водопостачання на рівні найвищих європейських стандартів та нагородили кращих з них грамотами Кабінету Міністрів України, Верховної Рад України, Державного агентства водних ресурсів України, голови облдержадміністрації та обласної ради.

Також, у ході заходу, велика увага була приділена вшануванню ветеранів праці. Бурхливими оплесками та квітами привітали Героя Соціалістичної Праці Миколу Михайловича Боню, який в період основного розвитку меліорації на Херсонщині очолював багатотисячний колектив будівельників управління «Укрводбуд».

Святкового настрою присутнім додали номери у виконанні артистів  аматорських самодіяльних колективів району.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови