Menu

Херсонці мають змогу скористатись “теплими” кредитами

У ході наради, яка відбулася 15 червня, було розглянуто питання надання додаткової компенсації за кредитами з бюджетів районів та міст на придбання негазових котлів, енергоефективного обладнання та матеріалів.

Мешканці Херсонщини, які скористаються кредитною програмою «Ощадний дім», отримають не лише державну фінансову підтримку у вигляді відшкодування 20% від суми кредиту на придбання негазових котлів або 30% від суми кредиту на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів та додаткову допомогу з обласного бюджету  в розмірі 10% від суми кредиту на придбання негазових котлів та 15% від суми кредиту на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв зазначив: “Херсонці мають знати про своє право отримати компенсацію не тільки з державного і обласного бюджету, а також мають отримати 10% компенсації з бюджету районів та міст”.

“В 2016 році на компенсації з обласного бюджету виділено 1,5 млн грн, для порівняння у минулому році було виділено 200 тис. грн”, – зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови