Menu

Андрій Гордєєв: переведення ТЕЦ на резервний вид палива стане визначальним проектом для Херсона

Одним із основних питань, яке сьогодні розглядалося на засідання колегії Херсонської ОДА, стала підготовка області до опалювального сезону 2016-2017 років.

Серед проблем підготовки житлового фонду Херсонської області до нового опалювального сезону виконувач обов’язківֹ заступника голови ОДА Олександр Адамчик відзначив оснащення будинків приладами обліку, що проведено на 50%. Губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв такі показники назвав занизькими:

– Я розумію, що у встановленні теплових лічильників є незацікавлена сторона, зокрема Херсонська ТЕЦ. Але з людьми потрібно говорити, їх треба мотивувати, щоб показник оснащення будинків теплолічильниками був вищий ніж 50%. Цей пункт обов’язково має бути в планах заходів підготовки до опалювального сезону області.

Ще одна проблема – передача лічильників тепла у власність. Оскільки прилад обліку встановлюється в будинку, він повинен стати власністю ОСББ. Тож голова Херсонської ОДА наголосив на необхідності напрацювання плану щодо передачі і використання лічильника тепла. У ході підготовки до опалювального сезону планується також виконання робіт із реконструкції та переоснащення системи теплової потужності підприємств. Голова Херсонської ОДА нагадав про участь ПАТ “Херсонська ТЕЦ” у проекті із залучення позикових коштів від Європейського інвестиційного банку.

– Планується проведення реконструкції основного обладнання теплоелектроцентралі з частковим переведенням її на спалення твердого палива та твердих побутових відходів. Цей проект є визначальним для міста Херсон, – зазначив Андрій Гордєєв.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови