Menu

Влада та бізнес спільними зусиллями зможуть змінити інвестиційний клімат в області на краще, – Андрій Гордєєв

Сьогодні, 28 липня, відбулась зустріч голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва з керівниками провідних підприємств та установ Херсонщини.

Зустріч відбулась в рамках обговорення плану проведення Міжнародного інвестиційного Форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Під час наради голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв представив підприємцям кураторів напрямків, які будуть презентовані на Форумі. Так, кураторами  у галузі агропромисловості, енергетики, туризму та інвестиційного потенціалу стали представники структурних підрозділів облдержадміністрації та керівник ТОВ «Агентство регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад».

Очільник області закликав надавати пропозиції щодо цікавих інвестиційних проектів та майданчиків для подальшої  презентації на Форумі.

«Влада та бізнес спільними зусиллями зможуть змінити в області інвестиційний клімат на краще», – зазначив Андрій Гордєєв.

IMG_3369

Окрім запланованих панельних дискусій, корисним заходом для підприємців області стануть особисті зустрічі з потенційними інвесторами, які будуть організовані під час Форуму, щоб кожен зміг презентувати свій проект зацікавленим закордонним вкладникам капіталу.

Крім того, під час Форуму планується проведення засідання Міжнародного трейд-клубу, основною метою діяльності  якого є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та окремих регіонів, надання українським центральним та місцевим органам державного управління сприяння в залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

Голова ОДА наголосив на важливому аспекті у роботі з інвесторами: «Потрібно створити сприятливий клімат та умови для того, щоб як у внутрішніх, так як і у зовнішніх  інвесторів було бажання вкладати кошти у бізнес області. Для цього нам потрібно вирішити проблеми в питаннях легалізації заробітної  плати, тіньового бізнесу та не допустити фактів рейдерства в області».

Нагадаємо, 30 вересня у місті Нова Каховка відбудеться щорічний Міжнародний інвестиційний Форум «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови