Menu

На Херсонщині достатньо збройних сил для збереження миру і спокою громадян, – Андрій Гордєєв

За наказом Президента України Петра Порошенка всі підрозділи і військові частини ЗСУ, які виконують завдання в районі адміністративного кордону з окупованим Кримом, приведено у підвищену бойову готовність.

«В області пройшли комплексні військові навчання для підвищення рівня підготовки та бойової злагодженості підрозділів. Військові зараз перебувають на своїх позиціях і всі дії виконують на противагу військам Російської Федерації зі сторони Криму», – зазначив очільник Херсонщини.

У зв'язку з цим голова Херсонської ОДА просить херсонців спокійно ставитися до присутності військових частин в області.

Читайте також: Губернатор Херсонщини високо оцінює рівень безпеки в регіоні

Андрій Гордєєв також повідомив, що зараз завершується облаштування другої і третьої лінії оборони, матеріально-технічне забезпечення для якого надає обласна державна адміністрація.

Стосовно ситуації у Криму голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв повідомив, що, за даними Генштабу, у зоні видимості збільшення російських військових не спостерігається.

«Військових на Херсонщині достатньо для забезпечення миру і спокою громадян, – запевнив Андрій Гордєєв. – Вони забезпечені усім необхідним і їх потреби задовольняються завдяки сприянню облдержадміністрації».

Читайте: Андрій Гордєєв: "Утримайтеся від поїздок до Криму, в тому числі на відпочинок"

Окрім цього, Андрій Гордєєв зауважив, що всі КПВВ Херсонської області на адміністративній межі з Кримом працюють.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови