Menu

Питання заборгованості теплогенеруючих підприємств буде вирішуватись на урядовому рівні

Андрій Гордєєв наголосив на проблемих питаннях заборгованості КП «Херсонтеплоенерго» та ПАТ «Херсонської ТЕЦ», яка виникла внаслідок змін у законодавстві, під час засідання Ради оборони Херсонської області.

Ще однією причиною погіршення економічної діяльності підприємств є  судові рішення про штрафні санкції з боку НАК «Нафтогаз України» та відповідно арешт державною виконавчою службою поточних і спеціальних розподільчих рахунків теплопостачальних підприємств Херсонської області.

Арешти рахунків і, як наслідок, блокування господарської діяльності комунальних підприємств може негативно вплинути на постачання тепла мешканцям Херсона.

«Поліпшення ситуації можливе за рахунок прискорення підписання проекту Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», – зазначив директор КП «Херсонтеплоенерго» Володимир Пепель.

Очільник області наголосив на необхідності невідкладного вирішення цього питання і доручив зібрати всі потрібні документи для того, щоб під час своєї робочої поїздки до Києва звернутися за допомогою до Уряду.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови