Menu

Ситуація щодо погіршення погодних умов контролюється владою

6 січня, в ГУ ДСНС України в Херсонській області відбулося всеукраїнське селекторне засідання міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо ускладнення погодних умов в Україні.

Засідання проводилось під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, у ньому взяли участь голова ДСНС Микола Чечоткін, а також представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голови регіональних штабів з ТЕБ та НС.

Розпочавши засідання Генадій Зубко зазначив, що спостерігається погіршення погодних умов у зв’язку переміщенням циклону з Чорного моря у південно-північному напрямку. Він наголосив, що у такій непростій ситуації всі служби повинні працювати в сервісних умовах, надаючи та попереджуючи випадки загрози людському життю: «Я хочу попередити всіх про особисту відповідальність за забезпечення цілодобової роботи оперативних штабів, їх основне завдання – це безпека громадського порядку, попередження надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути, безпека на дорогах та надання оперативної медичної допомоги».

Голова ДСНС Микола Чечоткін поінформував, що зранку оперативні частини Миколаївської, Одеської та Херсонської областей переведені на посилений режим роботи, здійснюється постійний моніторинг роботи систем життєзабезпечення, введено обмеження руху вантажного руху на автошляхах, рекомендовано скоротити використання транспорту закладів, установ та приватного транспорту. Вже працює снігоочисна техніка, відповідні служби здійснюють контроль та працюють на випередження.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв розповів, що на Херсонщині працює 90 аварійно-рятувальних бригад, 475 одиниць техніки, які після припинення снігопаду розпочнуть розчищення доріг. Також він повідомив, що в області перекрита траса М 14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ на ділянці від 177 по 206 км, розміщено 64 пункти обігріву населення, створено та забезпечено 2 зональні мобільні групи. Для відстою автотранспорту на автошляхах Херсонщини відкрито 44 майданчика.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови