Menu

Відому херсонську волонтерку Валентину Крицак було нагороджено орденом посмертно

Сьогодні в день вшанування пам’яті Героїв небесної сотні на площі Свободи згадали тих, хто віддав свої життя в ім’я незалежності нашої Батьківщини.

Перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова  вручила нагороду Президента України рідним волонтерки  Валентини Крицак - орден "За заслуги" ІІІ ступеня посмертно.

Через страшну хворобу Валентина Крицак пішла з життя в липні 2016 року, але вона запам’яталась херсонцям назавжди як людина, що вважала допомогу армії однією з найважливіших справ істинних патріотів своєї держави. Вона з перших днів протистоянь злочинному режиму була в епіцентрі подій, а коли розпочалися бойові дії на Сході допомогу нашим військовим зробила сенсом свого життя.  Ця дивовижна жінка навіки залишиться справжнім героєм у пам’яті рідного міста та херсонських захисників.  

Орден вручено «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю».

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови