Menu

Вкрадені російським окупантом частоти мають бути повернені  й  працювати для українців - Андрій Гордєєв

Андрій  Гордєєв під час колегіі облдержадміністрації 16 лютого розповів про відновлення українського мовлення на території Криму.

Серед основних пріоритетів, які керівник області ставив  перед собою з перших днів  роботи в ОДА, - відновлення українського мовлення.

«Тепер, коли вежа в Чонгарі вже побудована і український сигнал тестується на територіі Генічеського та Новотроїцького районів, наступним кроком стає саме цифрове мовлення»,-  підкреслив він.  Впровадження цифрового сигналу там, де його зовсім немає, а також пошук можливості посилити передавачі, де сигнал  недостатній, - завдання, яке вирішується наразі за допомогою Нацради України з питань телебачення та радіомовлення та Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення та ТОВ «Зеонбуд». Адже передавачі, які має встановити "Зеонбуд" в Скадовську та Лазурному будуть здійснювати своє мовлення і з веж РРТ в тому числі. Це підтвердив і член Нацради Сергій Костинський нещодавно під час  брифінгу.  

Андрій Гордєєв також зазначив, що це  не повне розв’язання проблеми. Необхідність у відновленні українського мовника очевидна і в інших районах Херсонщини. Напередодні переходу на цифрове мовлення в цілому необхідно провести масштабний моніторинг, а також віднайти можливість розповсюдження сет-топ-боксів. Саме цим зараз займається облдержадміністрація. Крім того, голова ОДА поінформував, що розбудова інфраструктури в області для впровадження нових частот українського радіомовлення не обмежиться лише однією вежею. В найближчому майбутньому за допомогою співпраці з Нацрадою Херсонська ОДА зможе отримати нові частоти і відпрацювати нові проекти.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови