Menu

Андрій Гордєєв зустрівся з європейськими дипломатами

Зустріч Андрія Гордєєва з дипломатами 28 держав - членів ЄС відбулася в Херсоні 8 червня.

Андрій Гордєєв разом із головою обласної ради Владиславом Мангером зустрілися з членами робочої групи ЄС з питань Східної Європи та Центральної Азії (COEST) та співробітниками Представництва Європейського Союзу, які прибули до Херсону літаком з Києва.

Голова ради COEST Каролін Вінот повідомила, що останній раз відповідна комісія була в Україні 4 роки тому.

- Але за цей раз багато чого змінилося - окупація Криму, агресія на Сході України, - зазначила Каролін Вінот. Вона наголосила, що для делегації, яку вона очолює, було дуже важливим відвідати саме Херсонську область.

- Хоч ми і представники різних країн, але говоримо про одне і висловлюємо єдину позицію усього Європейського Союзу. Ми хочемо бачити Україну в ЄС. І сьогодні знаходимося на фінальній стадії ратифікації України до ЄС. Тому нам було важливо особисто відвідати Херсонщину, як один із прикордонних районів, та на власні очі побачити всю ситуацію в країні, – наголосила голова ради COEST Каролін Вінот.

Також Каролін Вінот акцентувала увагу на тому, що ЄС, як і раніше, не визнає окупованих територій та наполягає на повній беззаперечній територіальній цілісності України.

Андрій Гордєєв у своєму виступі висловив щиру вдячність ЄС за підтримку нашої країни в цей скрутний час та за надання безвізу. Дипломатів хвилювали питання ходу реформ децентралізації в Херсонській області та дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та безпека регіону

- Мене приємно вразило, що під час зустрічі делегати активно ставили запитання щодо втілення реформи децентралізації та її сприйняття суспільством. Адже для ЄС дуже важливо, щоб будь які зміни відбувалися без соціальної напруги, - повідомив керівник облдержадміністрації.

Андрій Гордєєв запевнив присутніх, що співробітництво з Європейським Союзом відіграє ключову роль у формуванні стратегії розвитку Херсонщини.

- У своїй роботі ми опираємося саме на європейський досвід і намагаємося впроваджувати найкращі його приклади. Сподіваюся, що у майбутньому ми спільно реалізуємо проекти, зорієнтовані на розвиток як Херсонської області, так і України в цілому, - зазначив Андрій Гордєєв.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови