Menu

Губернатор Херсонщини розповів про сценарій, який ФСБ реалізує в Україні (відео)

Інформаційна безпека Херсонщини та всієї України стали сьогодні головними питаннями на виїзному засіданні міжвідомчої групи з питань телебачення та радіомовлення України.

Основними доповідачами стали голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв та голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко.

Андрій Гордєєв відзначив, що саме від інформаційного наповнення телебачення і радіомовлення залежить безпека жителів Херсонської області:

– Питання безпеки України сьогодні напряму залежить від того, що люди чують і бачать. Гібридна війна тим і небезпечна: спочатку через засоби масової інформації створюється певна думка, яка потім підігрівається радикальними настроями, все це, звісно, проплачується.

Очільник Херсонської ОДА також наголосив на важливості збільшення присутності українського контенту в медіа просторі.

Читайте: Губернатор Херсонщини відновив українське мовлення у Криму

– Мене цікавить контент у Колончаку, в Чонгарі, Василівці – будь-де на Херсонщині. В наших силах забезпечити, щоб житель у будь-якому куточку області увімкнув телевізор – і бачив там українські телепередачі, а на FM-радіо слухав український контент.

Тільки правдою ми можемо здолати той масив російської брехні

Відзначивши миролюбність херсонців, Андрій Гордєєв пообіцяв докласти всіх зусиль для  посилення інформаційної безпеки Херсонського краю. На його думку, основна мета ФСБ сьогодні – повністю знищити авторитет влади в Україні.

– Просто виголошувати «Херсон – це Україна» – це вже застарілий наш контраргумент проти підступних методів ФСБ і її підрозділів, – впевнений губернатор Херсонщини. – Вони сьогодні пішли далі і намагаються  повністю знищити авторитет влади. За статистикою 80% українців люблять свою країну, при цьому лише 17% – мають довіру до влади України. Що це означає? Це цинічний сценарій, який запустила ФСБ. Як представник президента на цій території, я зацікавлений у підвищенні довіри до влади. У нас вже є певні напрацювання й амбітні плани в боротьбі з російською пропагандистською машиною. Тільки правдою ми можемо здолати той масив російської брехні, який сьогодні  виливається на українських телеглядачів і радіослухачів.

Андрій Гордєєв наголосив на готовності депутатів обласної ради підтримати напрацювання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення стосовно стратегії інформаційної безпеки Херсонської області.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови