Menu

Голова СБУ Василь Грицак узяв під особистий контроль українське мовлення на Крим (відео)

9 червня Голова Служби безпеки України Василь Грицак та голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв оглянули комплекс ретрансляторів, які забезпечують передачу сигналу українських ЗМІ на тимчасово окуповану територію АР Крим та південні райони Херсонської області.

Під час огляду вишки було продемонстровано її роботу та  представлена інформація про технологію роботи спрямованого сигналу українського мовлення на територію анексованого Криму.

Василь Грицак зазначив, що відновлення на Херсонщині телерадіомовлення – це необхідність: «Такі заходи наближають повернення Криму до України. Українське мовлення має бути на всій території України».

«Облдержадміністрація зі своєї строни докладає максимум зусиль для реалізації проектів, спрямованих на відновлення українського мовлення на території південних районів Херсонщини і Криму», – підкреслив  голова ОДА Андрій Гордєєв.

Нагадаємо, 26 травня на території Херсонської області відновили українське мовлення на територію тимчасово окупованого АР Крим. У тестовому режимі транслюється сигнал з передавача потужністю 1кВт на висоті 75 метрів. Також для  відновлення українського мовлення на території АР Крим та прикордонних районів області також було створено міжвідомчу робочу групу Національної ради з розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області та на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

 

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови