Menu

Питання будівництва – це питання економічного зростання Херсонщини

Про це голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв наголосив сьогодні, 15 червня, під час засідання колегії ОДА.

В ході засідання обговорювали питання щодо будівництва в області доступного житла та розроблення програм будівництва доступного житла в частині забезпечення ним сімей учасників антитерористичної операції.

Як зазначив начальник управління містобудування і архітектури ОДА Григорій Ходін, у Херсонській області зарезервовано 168 земельних ділянок для розгортання будівництва соціально доступного житла на території 11 районів області загальною площею 91,456 га.

Проте на сьогодні є проблема із розробкою проектів відведення й виділення земельних ділянок під забудову.

Так, голова облдержадміністрації звернувся до керівництва управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області з проханням співпрацювати з керівництвом обласної і місцевої влади та безпосередньо із забудовниками, які, в першу чергу, реалізують ряд державних та регіональних програм із забезпечення населення доступним житлом.

Андрій Гордєєв зауважив:

«Для ефективної роботи потрібна постійна взаємодія і самоконтроль. Усі дії в ході процесу будівництва повинні здійснюватися відповідно до чинного законодавства. Від побудування нового житла залежить економічне зростання громад, адже податки, які ви сплатите у ході реалізації проектів, потім надійдуть до місцевих  бюджетів,  кошти працюватимуть саме на громади».

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови