Menu

Облдержадміністрація проконтролює збирання врожаю ранніх зернових культур

Сьогодні обговорювались питання про готовність агропромислового комплексу області до збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур.

На обговоренні, яке відбувалось під час засідання колегії обласної державної адміністрації, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Паливода зазначив, що згідно з робочим планом до збирання ранніх зернових культур підлягають 535 тис.га. 

«Найбільша площа до збирання ранніх зернових у Новотроїцькому – 53,0 тис.га, Генічеському районі –  50,2 тис.га та Бериславському районі –  39,0 тис.га», – повідомив він та додав, що збирання ранніх культур в умовах поточного року буде проходити на 10 днів раніше середніх багаторічних строків.

Також на заході було відзначено, що на сьогоднішній день з сільгосптоваровиробниками області укладено 13 біржових контрактів на постачання до Аграрного фонду України 72 тис. 230 тонн продовольчого зерна пшениці врожаю 2016 року на загальну вартість 254 млн 156 тис. грн.

Очільник області Андрій Гордєєв доручив головам райдержадміністрацій контролювати достовірність звітності по валовому збору ранніх зернових культур з районів до органів статистики: «Головне наше завдання на сьогодні вжити конкретних дієвих заходів щодо забезпечення вчасного та якісного збирання врожаю ранніх зернових культур, раціонального його використання».

Нагадаємо, що 15 червня в прямому ефірі відбулося засідання колегії Херсонської ОДА під головуванням Андрія Гордєєва.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови