Menu

Голова ОДА взяв участь в акції-протесті проти політичного ув’язнення громадян України в РФ

Сьогодні 23 червня на площі Свободи біля облдержадміністрації відбулася акція-протест проти політичного ув’язнення громадян України в Російській Федерації: «Вимагаємо звільнення!».

Всі працівники облдержадміністрації, представники громадськості, військовослужбовці та інші небайдужі херсонці вийшли на підтримку політв’язнів, які зазнали переслідування в Росії з політичних мотивів і повинні бути звільнені.

Захід розпочався з виконання Державного гімну України.

У своєму виступі голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв відзначив, що державна служба може бути різною – в кабінетах, може бути в окопах, але служба державі – це самовідданість.

– Надія Савченко, Юрій Солошенко, Геннадій Афанасьєв – це ті політичні в’язні, які завдяки зусиллям Президента Петра Порошенка сьогодні визволені і перебувають в Україні. Я впевнений, що найближчим часом всі полонені будуть звільнені і ми їх побачимо у нас на площі Свободи усміхненими і впевненими у завтрашнім дні. Їм зараз як ніколи потрібна наша підтримка, – наголосив Андрій Гордєєв та побажав нашим заручникам сил та терпіння.

Звертаючись до присутніх, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова висловила переконання, що спільними зусиллями українців та всього цивілізованого світу наші полонені хлопці зможуть повернутися додому уже  найближчим часом.

«Саме свідомість громадськості, свідомість нашого суспільства надзвичайно росте. В ситуації, в якій опинились наші заручники,  може опинитися кожний. Я впевнена, якщо вони будуть знати, що їх підтримує вся країна – це додасть їм сили, а нам – відчуття того, що в якій би ситуації ми не опинились – країна завжди буде з нами та ніколи нас не покине. Я переконана, що це зробить сильнішим кожного з нас і кожного із них. Ми маємо підтримувати та відстоювати всіх тих, хто опинився заручником РФ», – наголосила вона.

– Ми хочемо звернути увагу української спільноти, що треба більш наполегливо відстоювати позицію щодо звільнення українських громадян, які були затримані чи захоплені у полон, – підкреслив голова Громадської ради при ОДА Валерій Гурковський.

У свою чергу Галина Уманець – координатор Херсонського обласного центру допомоги Збройним силам України – зазначила, що кожного дня бачить людське горе і втрату життя: «Сьогодні ми повинні підтримувати наших політв’язнів. Молимося за наших військовослужбовців, які повинні повернутися на нашу неньку Україну. Наша перемога буде обов’язково, вона вже на порозі. Україна і Херсонщина буде вільна, процвітаюча і ми будемо жити в заможній та сильній країні!».

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови