Menu

Андрій Гордєєв представив керівників Іванівської  та Горностаївської РДА

8 лютого голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв урочисто представив нових голів Іванівської та Горностаївської районних державних адміністрацій.

Згідно з розпорядженням Президента України від 6 лютого 2017 року Іванівську РДА очолив Сергій Довбня, Горностаївську РДА – Олександр Єрохін.

Після урочистого представлення голови Іванівської РДА, Андрій Гордєєв провів нараду з представниками місцевого самоврядування. На нараді обговорили питання ямкового ремонту доріг в районі загальною вартістю 1 млн грн, впровадження реформи децентралізації в районі та актуальні питання Іванівського району.

Голова Іванівської РДА Сергій Довбня розповів, що він вже визначив пріоритети в роботі на найближчий час та сподівається на підтримку депутатського корпусу районної ради й спільну взаємодію задля розвитку району.

«Іванівський район більш за все віддалений від обласного центру й багато в чому потребує особливої уваги з боку обласної влади. Керівництво облдержадміністрації гарантує всебічну підтримку й сподівається на ефективну роботу новообраного голови району», - зазначив Андрій Гордєєв.

Голова Горностаївської РДА Олександр Єрохін під час представлення наголосив на тому, що пріоритетними напрямками майбутньої роботи буде розвиток агропромислового сектору, підтримка місцевих товаровиробників і покращення дорожньої інфраструктури.

Андрій Гордєєв в свою чергу запевнив, що разом районна й обласна державні адміністрації спільно вирішуватимуть актуальні для Горностаївського району питання, в першу чергу – це забезпечення якісного водопостачання.

Крім того,  голова облдержадміністрації зазначив, що для найскорішої відбудови свого краю потрібно об’єднуватися в громади:

- Це надасть спроможність і можливості для розвитку, контролю місцевого бюджету й визначення пріоритетів місцевої громади, - звернув увагу мешканців району Андрій Гордєєв.

Вже у квітні у районі відбудуться перші вибори об’єднаних територіальних громад. До Горностаївської селищної ОТГ входитимуть селищна та сільські ради: Горностаївська, Славненська, Великоблаговіщенська, Заводівська, Козаче-Лагерська, Маринська, Ольгинська, Червоноблагодатненська.

Також чекають на дату призначення виборів Костянтинівська сільська  ОТГ. До її складу ввійдуть Антонівська, Дубівська, Костянтинівська та Червонополянська сільські ради.

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови