Menu

Виїзне засідання бюджетного комітету ВР почалося прямо в аеропорту Херсона

Сьогодні разом із колегами по комітету з питань бюджету Верховної Ради прибули у Херсон для проведення виїзного засідання.

Театр починається з вішалки, а враження про країну чи місто — з аеропорту. Тому виїзне засідання бюджетного комітету ВР почали з “повітряних воріт” Херсонщини.

Херсонський аеропорт розпочав роботу після понад десятирічної перерви. По-справжньому пілотним став рейс турецьких авіаліній Turkish Airlines, які восени 2014 року здійснили перший переліт.

Уявіть, пройшло всього два роки, а директор турецьких авіаліній вже вручає нам диплом за перше місце в Європі за показником завантаженості рейсів! Середня завантаженість склала 81%. Представники аеропорту розказали, що бували пікові моменти, коли хотілось поставити табуретки в салоні )) Тому турецькі колеги вирішили збільшити кількість рейсів і навіть перейти з літака Airbus A319 на Airbus A321.

Поступово відновлюється інфраструктуру аеропорту. За два роки відремонтували два зали. Оскільки використовується лише один із залів вильоту — міжнародний, сьогодні щоденно курсують літаки міжнародного сполучення. Проте планується відновлення рейсу Херсон-Київ.

В аеропорту наполеонівські плани. Проект із розвитку авіаційних перевезень увійшов до Стратегії Херсонської області на період до 2020 року. Для подальшої модернізації передбачено фінансування в розмірі 75,9 млн гривень, з яких 44 млн має надійти з державного бюджету. Колеги по комітету, побачивши потужності аеропорту, пообіцяли, що за державою питання не постоїть :)

Андрій Гордєєв, народний депутат України

Діяльність голови

Розділи сайту

Прес-центр

Верховна рада

Приймальня голови